Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Godów

Godów, lubelskie

  • 490 000 zł
  • 9 000 m²
  • 54,44 zł/m²

Zdjęcie

Jarosław

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Godów

Godów, lubelskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

490 000 zł

9 000 m²

54,44 zł/m²

Działka rolno-budowlana Godów

Zaktualizowane: 4 maja 2026

490 000 zł 9 000 m² 54,44 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (54,44 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna, 9 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
  •   opomiarowanie wody
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 04.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż gospodarstwo rolne wraz zabudowaniami położone w miejscowości Godów, 24-350 Chodel, woj. lubelskie.
Do gospodarstwa prowadzi droga asfaltowa. Położone 2 km od szkoły podstawowej.
Grunty orne łączą się z gospodarstwem rolnym.

W skład wchodzi:
- mieszkanie z piwnicą 11m x 9,5m
- garaż 30m x 8m
- budynek gospodarczy 14m x 6m
- studnia głębinowa
- grunty orne około 90 ary.
ID: (...)

Agent

Jarosław

603 813...

603 813 858

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jarosław

603 813...

603 813 858

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jarosław

Wysyłanie wiadomości